TSPro v3
Aktyvių pardavimų
sistema Nr.1 LIETUVOJE

Bendraukite su klientais didindami savo pelną, naudodami naujos kartos programinę įrangą.

Pinigus turi tie kas moka pardavinėti.

 

Paprastas verslo principas – jeigu Jus mokate parduoti, tai turite pinigų viskam: verslo vystymui, oriam atlyginimui, skaidriems mokesčiams, komfortiškam ir erdviam ofisui, darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, taip pat įmonės darbuotojų laisvalaikio organizavimui.

Visa tai rodo, kad kokybiškos pardavimo sistemos diegimas Jūsų versle tampa ne prabanga, o būtinybė.

Pranašumas prieš konkurentus.​

Pardavimo sistemos diegimas Jūsų versle
Skambutis, El. laiškas, Susitikimas pagrindinis profesionalaus pardavimų vadybininko arsenalas, surinktas vienoje vietoje.

Potencialių klientų kontaktai

Visus kontaktus, kuriuos Jus gaunate iš skirtingų šaltinių, tokių kaip užklausos iš internetinio puslapio, duomenų bazės, kurias galima importuoti, surinkta informacija iš parodų ir tt; rasite šioje savo paskyroje. Kai Jums pavyksta sėkmingai užbaigti sanderį su potencialiu klientu, kontaktas pereina į kitą statusą ir perkeliamas į kitą lygmenį duomenų bazėje. Tokiu būdu išskirsite potencialius kontaktus nuo esamų savų klientų.

Pardavimų skyriaus Aktyvumo kontrolė realiu laiku

Kas vyksta būtent dabar? Naudojant naujausias technologijas, tai tapo realybe, nuo šiol Jus matysite savo komandos aktyvumą Realiu laiku ir nesvarbu ar vadybininkas dirba iš namų ar ofise. Protinga sistema parodis Jums ką būtent dabar daro kiekvienas kamandos narys, užfiksuos kiekvieną Darbo pradžią, Pirmą ir Paskutinį veiksmą, taip pat parodis visą darbo istoriją, net apskaičiuos laiką tarp kiekvieno skambučio, laiško išsiuntimo arba užduoties atlikimo.

Komunikavimas

Visi Jūsų komunikavimo veiksmai su kontaktu renkami vienoje erdvėje, tai pašalina klaidas ir nesusipratimus bendraujant su klientu, taip pat duoda akivaizdų, milžinišką pranašumą prieš konkurentus. 

Integracija su mobiliuoju telefonu ir El. paštu, užfiksuos visus įeinančius, išeinančius skambučius ir laiškus, suteiks galimybę skambinti iš sistemos vienu mygtuko paspaudimu.

Sistemos protingasis algoritmas išrinks realiu laiku aktualiausią kontaktą, vadybininkui tik beliks atlikti veiksmą ir vėl paspausti mygtuką «Sekantis» kuris išrinks sekantį prioritetinį kontaktą.

Privalumai dirbant su TSPro

Pagaminta Lietuvos rinkai

Patys esame produkto gamintojai, todėl klientas visada gauna palaikymą ir techninę pagalbą iš pirmų rankų 24/7. Taip pat, kadangi patys kuriame produktą, mes turime lankstumą pagal kliento poreikius, jo kaina ir kokybė yra visada geriausia.

TSPro Sistema atlieka daugiau nei 50 funkcijų, jei neradote reikalingos ar verslo specifika reikalauja išskirtinių funkcijų, praneškite mums. Mielai pajungsime arba sukursime Jums reikalingas funkcijas pagal Jūsų poreikius.​

Sukurta Atsižvelgiant į Visus

Vadovas ar vadybininkas
naudinga

visiems!

Abipusė nauda vadovui ir vadybininkui. Akimirksniu sužinokite visą reikiamą informaciją. Iš kart žinokite nuo ko pradėsite darbo dieną.

Nauda Vadovui

Pamąstykite, ar galite per sekundę laiko gauti atsakymus:


  • Kiek šiandiena Jūsų verslas yra skolingas tiekėjams ir kiek klientai skolingi Jums?
  • Apie ką Jūs ar Jūsų vadybininkas kalbėjote su klientu ar tiekėju prieš du mėnesius? Ar pamenate ką sutarėte?
  • Kam Jūsų vadybininkas pažadėjo paskambinti ar parašyti laišką poryt?
  • Kiek iš tiesų šiandien nuveikė Jūsų darbuotojai? Ar 30% darbo laiko jie vėl praleido vartydami SMS, Delfi, Facebook’a …. ?
  • Kaip efektyviai paskirstysite užduotis pardavimų vadybininkams ir kontroliuosite jų įvykdymą?
Nauda Vadybininkui

Prisimenate ką pažadėjote klientui prieš keturis mėnesius?


  • Suprantama, kad esant net ir mažam klientų srautui prisiminti visus pažadus ir pokalbius su jais nėra įmanoma. Tačiau dažnas atvejis, kai ši informacija yra aukso vertės. TSPro sistema leidžia greitai ir patogiai matyti visą su Jūsų klientu susijusią informaciją vienoje vietoje. Įsivaizduokite, kad pokalbio su klientu metu Jūs prisimintumėte apie jį viską:
  • Apie ką kalbėjote su juo prieš savaitę ar metus
  • Kokias prekes jis pirko iš Jūsų
  • Kokias nuolaidas pritaikėte
  • Gal šiandiena jo gimtadienis? – Jis tikrai nustebs, kad Jūs tai prisiminate

Papasakokite trumpai apie save ir mes sukursime nemokamą demonstraciją.