Aktyvių pardavimų sistema – kas tai ir kaip tai veikia?

Aktyvių pardavimų sistema – kas tai ir kaip tai veikia?

Ar Jums reikia profesionaliai tvarkyti kontaktus, geriau suprasti pardavimus ir parduoti daugiau? Ar Jums reikia verslo įrankio, kurio dėka pardavimai priklausys tik nuo Jūsų pačių veiksmų?

Pardavimų sistema pagerins Jūsų verslo efektyvumą. Tai padės surasti naujų klientų bei išlaikyti esamus. Sistema neleis užmiršti/praleisti nei vieno potencialaus kontakto/kliento ir taip pat automatiškai pateiks pilną analitiką/apskaitą.

TSPro aktyvių pardavimų sistema – tai paprasta, lengvai valdoma aktyvių pardavimų kontrolės ir valdymo sistema, tinkama bet kokio didžio verslui, norinčiam planuoti, kontroliuoti ir plėsti ateities pardavimus/pelną.

Verslas gali skirti daug laiko ir pinigų marketingui ir pardavimams, kad įgyti naujų klientų. Ir, nors nauji klientai yra gyvybiškai svarbūs kiekvienam verslui, vis tiktai sėkmingiausias verslas/įmonė daro dar kai ką: stengiasi išlaikyti esamus klientus ir, savo ruožtu, taip atnešti pakartotinus bei rekomendacinius pardavimus. Tai yra svarbu todėl, kad naujų klientų suradimas kainuoja kur kas daugiau, nei išlaikyti jau turimus. Vertimai skiriasi, tačiau manoma, kad naujas klientas kainuos nuo penkių iki dvidešimties kartu brangiau, negu jau esamas, pakartotinas klientas/pardavimas. Taigi, verslui yra labai naudinga, finansine prasme, palaikyti gerus, profesionalius santykius su savo esamais klientais. 

TSPro sistema yra unikali tuo, kad šioje sistemoje Jūs planuosite ir kontroliuosite absoliučiai visus pardavimus, aktyvius ir pasyvius, naujus bei pakartotinus. Sistemos tikslas yra kurti ir išlaikyti profesionalius ryšius su visais klientais, kaip su potencialiais, taip ir su esamais. 

Teisingai pasirinkti aktyvių pardavimų sistemą yra labai svarbu, tačiau, ne mažiau svarbu ją teisingai naudoti. Apžvelkime, kaip TSPro aktyvių pardavimų sistema gali padėti Jūsų verslui.

 

Aktyvūs pardavimai: skambučių modelis

Jūsų pardavėjai galės tiesiogiai per sistemą skambinti ir bendrauti su klientais. Sistema automatiškai atrinks potencialiausią kontaktą ir perduos tai pardavėjui. Sistema automatiškai užregistruos visus skambučio duomenis: kada skambinta, kiek laiko kalbėta, kada baigta ir panašiai bei taip pat gali įrašyti skambučio pokalbį. Jūs taip pat galėsite prie sistemos prijungti įeinančius skambučius, šiuo atveju sistema automatiškai nustatys kontaktą (jei kontaktas jau yra Jūsų duombazėje), tad pardavėjas jau matys, kas skambina, prieš atsiliepdamas. Po kiekvieno skambučio pardavėjas užregistruos skambučio rezultatą ir suplanuos tolimesnį veiksmą – sekantį skambutį, el. laišką, susitikimą ir panašiai. Sekantis veiksmas gali būti suplanuotas sau (pardavėjui, atlikusiam skambutį) arba kitam komandos nariui.

Šaltų skambučių dėka Jūsų pardavimai bus Jūsų rankose ir priklausys tik nuo Jūsų pačių. Tarkime, apskambinus dešimt tūkstančiu potencialių klientų, sistemos analitika rodo, kad Jūs konvertuojate 4% į pardavimus. Tai reiškia,  dvidešimt penki šalti skambučiai Jums atneš vieną pardavimą. Dabar Jums telieka suplanuoti tuos skambučius.

 

Duombazių saugykla

Saugokite klientų kontaktus – sistema tarnaus kaip saugi kontaktų duomenų bazė, nors tai tik labai maža dalis jos galimybių. Nesvarbu, ar Jūsų duombazėje yra 100 kontaktų ar keletas milijonų, įkelti ar iškelti duomenis į TSPro sistemą bus tikrai labai paprasta. TSPro sistema taip pat sugeba visapusiškai filtruoti duombazes, kas leis akimirksniu surasti reikalingą kontaktą.

 

Ryšių palaikymas

Palaikykite, kontroliuokite ir planuokite profesionalius ryšius su klientais. Planuokite skambučius, susitikimus, laiškus, palaikykite ryšius, stebėkite ir registruokite klientų el. laiškus ir kitą korespondenciją, tvarkykite problemas, skundus ir pan. Su TSPro sistema niekas neužsimirš, niekas nepasimes ir visi ryšiai/kontaktai bus tiksliai užregistruoti.

 

Analitika ir apskaita

TSPro analitikos bei ataskaitų įrankiai yra tikrai itin galingi, sugebantys analizuoti ir pateikti ataskaitas apie bet kurį verslo procesą. Apačioje keli pavyzdžiai, kaip TSPro analitikos ir apskaitos įrankis gali būti naudingas Jūsų verslui.

Sistemą galite naudoti, norėdami stebėti šaltų skambučių arba masinio el. laiškų marketingo rezultatus/progresus arba sužinoti, kurie marketingo kampanijų tipai geriausiai veikia tam tikrose rinkose. Taip pat galite naudoti kryžminio pardavimo galimybes (cross sales) ir atskleisti galimus naujus potencialius klientus.

Naudodami TSPro apskaitos įrankį galėsite patikrinti išsamią informaciją apie visus Jūsų finansinius ryšius su kiekvienu klientu. Tada galėsite panaudoti šiuos duomenis, kad pamatytumėte, kokie pardavimai duoda geriausias pajamas ir pelną. Pažvelgę, ką Jūsų klientai užsisako daugiausia, galėsite pasiūlyti kitų produktų ar paslaugų, kuriuos jie galbūt norėtų nusipirkti iš Jūsų.

Būsimų pardavimų ataskaita – tai parodys potencialias pardavimų galimybes ir jų progresą. Iš pirmo žvilgsnio sužinokite, kurie atrodo perspektyvūs ir kuriems reikia daugiau darbo.

Matykite tikslią aptarnaujančio personalo situaciją, kiek šiuo metu turite problemų/skundų, kuriam komandos nariui tai priskirta ir kada turi įvykti sekantis kontaktas/veiksmas.

Pardavėjų naudingumo išskaičiavimas – kas iš Jūsų pardavėjų buvo aktyviausias ir rezultatyviausias? Sistema parodys viską – kiek skambučių padaryta, kiek el. laiškų išsiųsta, kiek atsakyta, kiek laiko praleista kalbant telefonu, pardavimų skaičius/pelnas ir t.t

 

Pardavimų komandos kontrolė bei valdymas

Stebėkite visus veiklos rodiklius realiu laiku. Aiškiai matykite skambučius, el. laiškus, susitikimus ir kitą veiklą, kurią atliko ar numatė atlikti (suplanavo) Jūsų pardavimo ir aptarnavimo darbuotojai. Tai Jums pasakys, su kuo jie kalbėjosi, kam parašė ir kam ketina paskambinti. Jūs matysite konkrečius veiksmus, ką darbuotojas padarė ir kaip gerai jis/ji atliko savo darbą.

TSPro pardavėjų veiklos kontrolės įrankis padidina komandos atskaitomybę ir pagerina duomenų skaidrumą. Sistema padeda sekti pardavimo komandos darbą ir suteikti pagalbos bei mokymų ten, kur to reikia. Sistema įvertina kiekvieno darbuotojo naudingumą ir išryškina, kas turi būti pagirtas/apdovanotas, o kam dar reikia pasistengti.

 

Kurkite specialius pasiūlymus

Naudokite sistemą, kad sukurtumėte specialius pasiūlymus klientams, kurie atrodo nutolę, arba suplanuokite ir nustatykite įvykius, kurie galėtų padidinti klientų išlaikymą bei naujų klientų įgijimą.

 

Pardavimų komandos motyvacijos irankiai

Darbuotojų motyvacija buvo pagrindinis pardavimo vadybininkų tikslas daugiau nei šimtmetį. TSPro motyvaciniai irankiai palengvins šį darbą.

Harvardo verslo apžvalgoje buvo paskelbtas straipsnis pavadinimu „Motyvuojami pardavėjai: kas iš tikrųjų veikia“, kuriame įrodyta, kad piniginės premijos, prizai, konkursai yra nepaprastai vertingi, padedant suteikti įvairaus lygio ir pobūdžio dėmesį pardavimo atstovams. Pardavimų rezultatai žymiai padidės, paprasčiausiai suprantant, kas motyvuoja skirtingus žmones.

 

Bendravimo istorija

TSPro sistema iš esmės veikia kaip klientų ir potencialių klientų duomenų bazė. Sistema saugo visą Jūsų klientų informaciją ir stebi bei registruoja Jūsų sąveiką su jais. Jūsų pardavėjai viename lange turės absoliučiai visą informaciją apie klientą: pilną bedravimo ir pardavimų istoriją. Nesvarbu, ar prieš tai su klientu bendravo kitas pardavimu komandos narys, bet kas gali įsijungti į procesą momentaliai peržiūrejus bendravimo istoriją.

 

Nuotolinis darbas

TSPro yra cloud based sistema, tad galėsite prisijungti prie jos ir dirbti sistemoje iš bet kur. Viskas, ko Jums reikia – tai kompiuteris ir interneto ryšys. Kadangi sistema registruoja kiekvieną veiksmą ir ivykį, Jūsų pardavėjams nebus galimybes apgauti/simuliuoti sistemos, ji parodys, ką kiekvienas darbuotojas per dieną padarė ir kokių rezultatų pasiekė. TSPro nuotolinio darbo modelis leidžia įmonėms pasinaudoti laisvai samdomais darbuotojais ar trumpalaikiais rangovais, o ne samdyti darbuotojus pagal nuolatinę sutartį.

 

Sąmatos ir Sąskaitos faktūros

Mėgaukitės lengvai ir momentaliai sukuriama sąskaita faktūra, sąmata ir pardavimo užsakymu. Automatizuokite varginančias pasikartojančias užduotis, pradedant nuo sąskaitų faktūrų ar sąmatų išrašymo iki mokėjimo priminimų. Bendraukite su klientais realiuoju laiku, aptarkite kainas ir pasiūlymus, derėkites dėl sąlygų vienoje vietoje. Gaukite pilną finansinę ataskaitą realiu laiku, apie pardavimus, išsiųstas sąskaitas, kurios jau apmokėtos kurios dar ne, kurios vėluoja ir pan. Taip pat galite suplanuoti pagrindines ataskaitas ir automatiškai jas gauti el. paštu.Siųskite klientams sąskaitas faktūras jų valiuta, koreguokite bazinę valiutą ir lengvai analizuokite visą informaciją.

Sąskaitų faktūrų modulis leidžia greičiau siųsti profesionalias sąskaitas faktūras bei sąmatas, automatizuoti mokėjimų priminimus ir greičiau gauti apmokejimą.

 

Inventoriaus kontrolė

TSPro sandėlio modulis yra Inventoriaus kontrolės ir valdymo įrankis, puikiai tinkantis gamintojams, didmenininkams ir platintojams. Sistema siūlo inventoriaus kontrolę ir ataskaitinių tiekimą realiu laiku. Visada žinokite reali situaciją, kas parsiduoda geriausiai, kiek uždirbate pelno ir pan. Pasinaudokite šia informacija, priimdami teisingus sprendimus, ką užsisakyti ir kaip ką įkainoti.

TSPro inventoriaus valdymo įrankis leidžia kasdien sekti atsargų lygius ir vertes.

Stebimos atsargos leidžia pamatyti, kiek ir kokių produktų yra sandėlyje, kai išrašote sąmatą ar sąskaitą faktūrą. Produktų ar paslaugų aprašymai ir kainos bus jau įvestos sistemoje, todėl vengsite klaidų ir sukursite nuoseklias sąmatas ir sąskaitas faktūras.

 

Automatizuokite pakartotinius procesus

Nėra prasmės vėl ir vėl daryti tą patį, jei turima programinė įranga gali tai padaryti už Jus. Automatizuoti perspėjimai ir kiti atsiliepimai gali padėti supaprastinti ir pagreitinti Jūsų verslo operacijas. Galite ir turėtumėte konfigūruoti savo programinę įrangą, kad šios ataskaitos būtų siunčiamos automatiškai ir dažnai. Juose esanti informacija padės efektyviau valdyti savo verslą.

 

Verslo augimas/plėtra

Tarkime, kad šiandien turite penkis darbuotojus pardavimu komandoje. Kitais metais jų gali būti 50. Ar Jūsų programinė įranga/sistema gales augti kartu su jumis? TSPro sistema idealiai tinka mažoms bei vidutinėms imonems, (1 – 100 vartotoju), tačiau mes taip pat galime sukurti/pritaikyti sistemą pagal užsakymą bet kokio dydžio korporacijai/verslui. Kokios didelės Jūsų ambicijos bebūtų, TSPro sistema yra pajėgi augti su Jumis.

…………………………………

TSPro sistema gali būti tik pardavimų sistema arba net pilna Jūsų verslo kontrolės ir valdymo sistema. TSPro sistema iš tikrųjų riboja tik tai, ką su ja pasirinkote daryti. Viršuje išdėstyta tik dalis TSPro sistemos galimybių.

 Bet tai, kas tinka tarptautinei korporacijai, greičiausiai netiks mažam verslui. TSPro sistema yra unikali tuo, kad leidžia vartotojui pasirinkti reikalingas funkcijas. Naudokitės ir mokėkite tik už tai, ko Jums iš tikrųjų reikia, su galimybe pridėti papildomų funkcijų, kada jų prireiks ateityje.

 Kada Jūsų verslas pasieks tam tikrą dydį, bus prasminga naudoti rimtą sistemą. Kada toks laikas ateis – susisiekite su mumis, TSPro sistema tikrai nenuvils.

 

Subscribe to our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pasidalinkite su draugais

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
aktyvus-pardavimai
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest