Mes SiūlomeKas Geriausia

Profesionalių programinių įrangų kūrimas verslui. Projektai skirti padėti mažoms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms didinti pelną, motyvuoti darbuotojus ir išlaikyti klientų pasitenkinimą.

PATIRTIS

8 metų patirtįs kuriant programinę įrangą leidžia sukurti novatoriškus sprendimus, optimizuotus jūsų verslui, atsižvelgdami į Lietuvos rinką.

INOVACIJOS

Naujų tendencijų, sprendimų ir taikomųjų programų tyrimas leidžia mums nuosekliai diegti naujoves, suteikiant jums pilną galimybę užgožti savo konkurenciją.

SAUGUMAS

Mūsų perspektyvos ir analizė leidžia mums planuoti iš anksto ir sukurti geriausią būdą saugoti visus kliento ar Jūsų duomenis.

Kaip mes galime padėti

Mūsų patyrusi komanda suteiks Jums individualius įrankius ir sprendimus, kurių dėka galėsite greitai pradėti startup’ą arba plėtoti jau turimą verslą ar idėją.

Sistemų Efektyvumas

Jūsų paskyroje išlieka visa bendravimo su klientu istorija. Pardavimo vadybininkams tai suteikia galimybę vienoje vietoje matyti visus pardavimus, bendravimo su klientu istoriją, o vadovams įvertinti vadybininkų darbo efektyvumą ir laiku priimti reikiamus sprendimus. Daugiau niekuomet nereikės jaudintis, kad keičiantis vadybininkams dings su klientais susijusi informacija ar nebus tinkamai perduota.

0%
Free CRM
0%
google docs
0%
NUMBERS
0%
Excel
0%
TSPro
Jau seniai norite įgyvendinti turima įdėją?

Su TSPro galėsite lengvai, greitai pradėti startup’ą

"Anti-Krizis"

Jei jums reikia, kad jūsų verslas klestėtų, nepaisant visų aplinkybių, tai yra puikus strateginis planavimas, kurį turite atlikti.

Programinė įranga

Tai pat į mūsų veiklą įeina, skirtingo lygio sudėtingumo verslo sistemų kūrimas, verslo procesų pagerinimas ir automatizavimas.

Mes turime daugiau nei aštuonis metus sėkmingos patirties.

 Profesionalių programinės įrankių kūrimas: Аktyvių pardavimų vystymas pardavimų vadovams ir vadybininkams, nuotolinių vadybininkų darbo vietų organizavimui, skolų administravimui, mažoms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms.

Jei turite klausimų arba pasiulymų, drąsiai kreipkitės.